Triangel pakt de draad weer op na grote brand

Lelystad - Basisschool De Triangel in Lelystad is maandag, vier dagen na de grote brand, weer gestart met lesgeven. In deze tijd van de coronasluiting is dat nog even digitaal thuisonderwijs.

Het schoolteam kan alvast gebruik maken van een aantal leegstaande ruimtes in het nieuwe schoolgebouw aan de Kennemerland 17 in de Landstrekenwijk. 'Binnen een paar dagen is daar de ICT-infrastructuur voor ons ingericht en krijgen we nieuwe digiborden van onze leverancier. Al onze leerlingen kunnen dus vanaf vandaag weer live de instructie volgen en tijdens de lessen vragen stellen aan hun eigen leerkracht. Dit alles was niet gelukt zonder hulp van collega-scholen, medewerkers van ons bestuurskantoor en ouders', laat de getroffen school op haar website weten.